O čem to vlastně je?

Jedná se o štafetový "závod", ve kterém hraje jednu z hlavních rolí pivo . Vyber si jednu ze čtyř disciplín: in-line brusle, běh, kolo nebo loď, spolu s kamarády postav svůj tým a hurá na start. Postupně se štafetovým způsobem budete vydávat na trať a bojovat o hodnotné ceny.


A co že to má společného s pivem?

Odpověď je jednoduchá: štafetový kolík nahrazuje sklenice zlatavého moku .
Není proto rozhodující, jestli jsi drsný bajker, běžíš jako o život, bruslíš s větrem o závod, nebo kajak vodou plníš, pivo ničím neoslníš ...
Pro pivo je důležité pouze to, jak rychle ho dokážeš vypít a pustit tím dalšího svého kamaráda na trať.
Právě při předávce se "láme chleba" ... Tady se z "autcajdrů" stávají černé koně závodu a naopak favorité zde mohou úplně pohořet.
PIVO PROSTĚ NEZNÁ SLITOVÁNÍ .


Máš-li chuť užít si trochu pohybu a zábavy jak na trati, tak večer v kempu, budeme se na tebe těšit. Celá akce je open, tzn. mohou se jí účastnit jak "závodníci", tak ti, co se chtějí jen potkat s kamarády, pobavit se a třeba trochu zafandit.

Pro ty, co nepospíchají v sobotu domů, bude připraveno přespání v kempu ve vlastních stanech.


Informace o disciplínách:pro informace klikni na obrázek disciplíny

Pár informací na závěr:

  1. startují pouze smíšené týmy, tzn. v každém musí být alespoň jedna žena a alespoň jeden muž
  2. účastníci: běžec, cyklista a bruslař musí mít vlastní vybavení. Pro vodáky, kteří nemají vlastní loď, nebo si ji nechtějí brát, bude zajištěno její zapůjčení přímo na místě.
  3. vodák může startovat na čemkoliv alespoň zdánlivě připomínající loď: kajak, kanoe, různé druhy nafukovacích lodí, ...
    Nesmí se však jednat o závodní loď pro sjezdové nebo rychlostní disciplíny.
  4. pro ty, co nepijí alkohol, bude na předávce připraveno nealko pivo. Pro ženy naopak místo půllitru pouze třetinka. S organizátory je možné dohodnout si předem (pokud nejste schopni vypít pivo) cokoliv jiného se shodným obsahem alkoholu a do daného množství doplněného nealkoholickým nápojem (např. kola s rumem, víno s kolou, ...)